Головна | Новини | Анонси | Фото | Відео | Історична довідка

 
Головне меню
 
Посилання
 

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом. Ця дата щорічно закликає всю світову громадськість не просто пам'ятати про цю поки що невиліковну хворобу, але і бути терпимими до тих, хто вже є переносником цього захворювання. І, головне, що повинен для себе зрозуміти кожен з живучих на планеті - профілактика дуже важлива в боротьбі за здоров'я.

Саме не передодні цієї дати, 30 листопада, між  бібліотекарем Малоолександрівської сільської бібліотеки Кудряшовою Іриною Олександрівною і старшокласниками місцевої зош відбулося активне спілкування «СНІД не зруйнує світ».

В ході спілкування підлітки отримали докладні відповіді на питання, поставлені на початку заходу: «Звідки з'явилося захворювання?», «До яких наслідків призводить ВІЛ-захворювання?», «Як передається вірус імунодефіциту?», «Хто найчастіше заражається за віком і по статевою ознакою ». Бібліотекар поінформувала аудиторію про заходи профілактики захворювання, представила інформацію по захворюваності на ВІЧ в селі Мала Олександрівка.

Відділ культури, молоді та спорту Великоолександрівської державної районної адміністрації
Розробив: Чугусов І.