Головна | Новини | Анонси | Фото | Відео | Історична довідка

 
Головне меню
 
Посилання
 

Обласний семінар-практикум керівників вокально-хорових колективів Херсонщини

Обласний семінар-практикум керівників вокально-хорових колективів Херсонщини

29 листопада 2018 року на базі етно-культурного комплексу ОЦНТ «Херсонська світлиця» відбувся обласний семінар-практикум керівників вокально-хорових колективів Херсонщини, в якому прийняли участь і великоолександрівські представники культурного осередку.

Перед учасниками зібрання виступали заступник директора Центру О.Степанова, методист з народного костюму ОЦНТ О.Іванюк, провідний хормейстер області Заслужений працівник культури України В.Гребенюк, який провів практичні заняття з учасниками семінару-практикуму, а також провідний методист Центру з вокально-хорового жанру В.Розум, яка провела аналіз стану та розвитку жанрових колективів, підвела підсумок проведення обласного конкурсу «Пісенна веселка Херсонщини», представила практичну роботу з народним вокальним ансамблем «Береза» ОПК, яким вона керує 10 років.

На завершення В.Розум запропонувала учасникам створити хор керівників вокально-хорових колективів області при ОЦНТ, устаткувавши системність дистанційної практичної роботи та загальних репетицій раз на місяць на базі Світлиці. Згодом, якщо ідея стане фактом, можемо мати досить пристойний, оригінальний хоровий колектив.

Близько п’яти годин тривала практична робота фахівців, з якої вони винесли більш чітке та конкретне розуміння основних елементів вокально-хорової звучності, розрізнення вокальних напрямків, вокальних принципів виконавської майстерності.

Відділ культури, молоді та спорту Великоолександрівської державної районної адміністрації
Розробив: Чугусов І.