Головна | Новини | Анонси | Фото | Відео | Історична довідка

 
Головне меню
 
Посилання
 

Семінар для музейних працівників області

Семінар для музейних працівників області

28 листопада 2018 р. на базі Херсонського краєзнавчого музею відбувся семінар для музейних працівників області.

Мета організаторів семінару – ознайомити музейних працівників із новими нетрадиційними формами роботи (проектна робота, музейний літературний продукт, «музейний центр дозвілля»), а також з основними вимогами щодо ведення музейної документації.

Увагу учасників семінару акцентували на психологічних аспектах у роботі з відвідувачами, зокрема на доцільності виготовлення тригерів (певний значок, «символ», при спогляданні якого людина згадує про музей і в неї знову може виникнути бажання відвідати його). Також звернули увагу на необхідність прагнення до практичної цінності проведення екскурсій, тобто домогтися того, аби відвідувачі усвідомлювали і чітко розуміли, що саме вони «взяли» з розповіді екскурсовода.

Учасникам семінару було проведено дві екскурсії: одна – у залі, в якій були представленні експонати, пов’язані із трьома голодоморами на Україні (1921-1923 рр., 1932-1933 рр., 1946-1947 рр.), а друга – у залі, в якій була представлена зброя різних часів і народів. А ще ознайомилися зі зразками стародавньої писемності, виконаної на камяних плитах у лапідарії.

Відділ культури, молоді та спорту Великоолександрівської державної районної адміністрації
Розробив: Чугусов І.